ProToon

  KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

1. Kas kilet saab klaasidelt ka eemaldada?
Saab küll, kile ise eemaldub ühes tükis suhteliselt kerge vaevaga. Liim aga jääb klaasile ja seda eemaldada on keerukam. Liimi puhastamisega saab loomulikult ka ise hakkama, kuid lihtsam on lasta seda teha asjatundjatel.

2. Kas peale auto tagaklaasi toonimist näeb ka tagurdada? 

 Näeb ja suurepäraselt. Kile muudab nähtavuse pisut halvemaks ainult pimeda ja vihmase ilmaga. 
 
3. Millise kile peaksin valima oma autole?
Kui teil on autos pidevalt mingeid väärtuslikke esemeid, mida varjata, peaks muidugi valima kõige tumedama musta kile. Kui aga soovite oma auto välimust ilusamaks muuta ja ei suuda otsustada, millist kilet valida, oskavad meie kogemustega töötajad teile abiks olla ning koos leiame parima lahenduse.

4. Kui kaua võtab aega autoklaaside toonimine?
Keskmiselt 2 kuni 3 tundi. On muidugi ka keerukamaid autosid, millega võib kauem aega minna. Kui toote oma auto meile töösse, lepime kokku orienteeruva aja ning helistame teile, kui auto valmis on.

5. Millal võib pärast kiletamist auto aknaid avada?
Soovitame alati vähemalt paar päeva aknaid mitte avada, et kile liim saaks korralikult kuivada ja akna liikumine kile serva lahti ei tõmbaks.

6. Mul on pärast klaaside toonimist autoklaasid udused ja mullid on kile vahel. Miks?
Kuna kile paigaldatakse klaasile vee abil, jääb paratamatult alguses niiskus kile ja klaasi vahele ning võib jääda mulje, et me pole oma tööd korralikult teinud. Tegelikult pole muretsemiseks põhjust ja me ütleme seda alati ka oma klientidele.
Niiskuse kuivamine võib võtta aega kuni 1 kuu. Suvel kulub selleks aega palju vähem, talvel külmaga võib minna kauem.

7. Kuidas peab klaase pärast kiletamist hooldama ja puhastama?
Kiletatud klaasid  spetsiaalset hooldust ei vaja. Puhastada võib tavalise klaasipesuvahendi ja paberiga. Kõik meil kasutusel olevad kiled on varustatud erilise kriimustuskindla kihiga. Hoolimata sellest ei talu nad siiski teravaid metallist esemeid.

8. Kui ma toon teile toonimisse rohkem kui ühe auto korraga, kas teete ka soodustust?
Kindlasti! Küsige julgesti allahindlust, meiega on alati võimalik soodsaid kokkuleppeid sõlmida. Mida suurem töö maht, seda suurem soodustus.

9. Kas koduaknad saab ka nii tumedaks teha, et keegi sisse ei näeks?
Saab ikka, päeval ei näe teid ja teie vara keegi, aga õhtul pimedal ajal on vastupidine efekt. Kui toas tuli põleb ei näe teie välja. Õhtuti peaks siis ikkagi kardinad ette tõmbama.

10. Päike on mu põranda ja mööbli akna juurest ära pleegitanud, kas päikesekaitsekile aitab selle vastu?
Päikeses sisalduv UV-kiirgus võib kogu sisustuse ära rikkuda. Päikesekaitsekiled on kõik varustatud UV-filtriga, mis kaitseb pleekimise eest. Soovitame kindlasti paigaldada akendele päikesekaitsekiled kaitseks intensiivse päikesevalguse eest.

11. Kuidas klaaside kiletamine minu toataimedele mõjub?
See on ilmselt iga taime puhul individuaalne. Taimed vajavad kindlasti valgust - mõni rohkem, mõni vähem. Kodus kus on palju toataimi ei tasuks kindlasti kõiki aknaid kõige tumedama kilega toonida.

  

Our website is protected by DMC Firewall!